Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مشاور امور مجلس و پیگیری مطالبات آستان قدس:کفش ملی غیرت ،اعتماد و وحدت ملی را در ذهن تداعی می کند

۲۰ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين سایت کفش چابک در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

حجت الاسلام حسن ملک محمدی، مشاور امور مجلس و پیگیری مطالبات آستان قدس رضوی به مناسبت میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، مهمان گروه صنعتی ملی شد و در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی درباره شعار امسال ،با بیان اینکه نامگذرای سالها ریشه در ماقبل اسلام دارد گفت: به عنوان نمونه سالی که پیامبر(ص) در آن به دنیا آمد عام الفیل نام داشت و یا پس از اسلام سال وفات حضرت خدیجه (س) و حضرت ابوطالب (ع) را عام الحزن نامیدند، در ایران نیز نام گذاری برخی سالها سبقه فرهنگی داشته است که نمونه آن سال امام علی( ع)  یا سال عزت و افتخار حسینی بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم با تصریح اینکه گاهی نامگذاری ها بر اساس نیازهای جامعه صورت می گیرد، افزود: در نه سال گذشته رهبر معظم انقلاب بر اساس مصلحت، حکمت و ضرورت نام گذاری اقتصادی برای سالها داشتند و اگر مسئولین به همه ابعاد این نام گذاری ها توجه کنند همین اسامی می توانند به عنوان چراغ راه و حرکت راهبردی کشور در نظر گرفته شوند.

در نام سال ۹۷ هم درد و هم درمان آن بیان شده است
ملک محمدی با بیان اینکه درد جامعه ما بیکاری و اشتغال است گفت: در نام سال ۹۷، مقام معظم رهبری چون طبیبی حاذق هم درد و هم درمان را بیان کرده است؛ به این معنا که حمایت از کالای ایرانی می تواند اقتصاد کشور را رونق بخشیده و با ایجاد اشتغال مشکلات مبتلا به جامعه را حل کند.

ریشه گرایش افراطی به کالای غربی خود کم بینی است
وی  احساس خودکم بینی در مقابل غرب را ریشه گرایش برخی جوانان به محصولات خارجی دانست و گفت: متاسفانه این نوع نگاه حتی در میان نسل تحصیلکرده ما هم وجود دارد و مشکلاتی نظیر اشتغال در ایجاد این روحیه بی تاثیر نبوده است؛ اگر ما بتوانیم نیازهای خودمان را در بخشهای کشاورزی، صنعتی و خدماتی  برآورده کنیم چرخ اشتغال به حرکت در می آید و جوانان ما به خود باوری می رسند.

ملک محمدی در ادامه گفت: باید با وحدت، تفاهم و تعامل، حول محور منویات حکیمانه مقام معظم رهبری از تولید ملی و کالای ایرانی استفاده کنیم.

اقتصاد مقاومتی ما را از شیطنت های دشمن مصون می دارد
وی با اشاره به اینکه  ۴ وزارتخانه آمریکا، زیر نظر وزارت خزانه داری این کشور مشغول کارشکنی علیه اقتصاد ایران هستند، گفت: وزارت اطلاعات، خارجه، دفاع و اقتصاد آمریکا با هدایت این وزارتخانه و به کارگیری افراد زبده و متخصص، مراکز حساس اقتصادی ما را نقطه زنی می کنند  و به روشهای مختلف بازار و اقتصادمان  را مورد هجمه قرار می دهند پس بدیهی است که  رو آوردن به سیاستهای اقتصاد مقاومتی ما را  از شیطنت های دشمن مصون خواهد داشت.

ملت ایران سرآمد همه ملت ها در تمام اعصار است
ملک محمدی تاکید کرد: به عنوان یک عضو سابق کمیسیون فرهنگی به استحضار می رسانم مقاومتر، صبورتر، بزرگوارتر و با ایمان تر از ملت ایران در کره زمین وجود ندارد، این مردم سرآمد همه ملتها هستند که وفاداری خود به ایران و انقلاب را به بهترین وجه نشان داده اند.
وی در ادامه گفت: در بیان افتخارات ملت ایران همین بس که در مجموعه جنگ های عصر پیامبر(ص) از احد و خیبر گرفته تا  خندق و بدر در رکاب حضرت رسول(ص) حدود ۱۳۰۰ نفر شهید شدند؛ اما در جنگ هشت ساله و دروران دفاع مقدس، مردم ما بیش از ۲۰۰ هزار شهید والامقام تقدیم اسلام و انقلاب کردند این در حالی است که این ملت  پیامبر و امام معصوم را ندیدند و تنها به گل روی خورشید جماران، حضرت امام خمینی ( ره) که در اعماق جان جوانان نفوذ کرده بود اینگونه فداکارانه به پای اعتقاد خود ایستادند.

مدیریت جهادی همه گره ها را باز می کند
مدیرعامل سابق بنیاد غدیر با بیان اینکه مسئولان نظام باید این حقیقت را مورد توجه دهند که خادم ملتند، گفت: مدیریت جهادی و انقلابی می تواند ما را از بحران های مختلف نجات دهد و همه بمب بستها و گره ها را باز کند.

آستان قدس یک الگوی کامل در حمایت از کالای ایرانی است
مشاور آستان قدس رضوی با بیان اینکه آستان قدس با عزم و اراده قوی تحت نظارت تولیت این آستان خدمات بسیار ارزنده ای داشته است گفت: این مجموعه در بخش های مختلف و به اقشار مختلف مردم فراتر از استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و حتی فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی به ویژه در کشورهای اسلامی و همجوار به عنوان یک الگوی کامل حمایت از کالای ایرانی فعالیت کرده است.

کفش ملی با ارائه محصول عالی بازار را جذب کند
ملک محمدی با تصریح اینکه حمایت از کفش ملی یکی از اصلی ترین مصادیق حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی است، گفت: کفش ملی باید با ارائه محصول عالی بازار را جذب کرده و با توسعه سیستم فروش و تجهیزات، صنعت کفش را متحول کند.
وی با بیان اینکه به جای شعار دادن لازم است در عمل ثابت کنیم توان رقابت با محصولات خارجی را داریم گفت: کفش ملی شصت سال سابقه دارد و در همکاری با بیش از ۱۵۰ مرکز تولیدی برای جمعیت قابل توجهی اشتغال ایجاد کرده است، این ظرفیت بسیار بزرگی است که اگر از آن درست استفاده کنیم می تواند به یک جهش و خیزش در صنعت کفش ایران منجر شود.
عضو اسبق کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اهمیت تبلیغات در رونق کسب و کار گفت: ضروری است کفش ملی برای افزایش فروش، کالایش را تبلیغ و تبیین کند تا مردم از نظر کیفیت و مدل و رنگ و دوام و استحکام  با محصولات آن آشنایی کامل پیدا کنند.

کارکنان گروه صنعتی ملی خود را ملزم به استفاده از کفش ملی بدانند
ملک محمدی با اشاره به اینکه کشورهای توسعه یافته در دنیا استفاده از محصولات داخلی را سرلوحه پیشرفت اقتصادی خود قرار داده اند، تاکید کرد: در مجموعه گروه صنعتی ملی باید کارکنان خود را ملزم به استفاده از کفش ملی بدانند و در ابعادی وسعیتر در کل کشور مسئولان استفاده از نشان های داخلی را یک اصل تلقی کنند.

زمینه های همکاری مشترک کفش ملی و آستان قدس رضوی مهیاست
مشاور امور مجلس آستان قدس رضوی با اشاره به مسوولیت کفش ملی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و حمایت از تولید ملی،ایجاد زمینه های همکاری مشترک میان کفش ملی و آستان قدس رضوی را امری مبارک در این حوزه ارزیابی کرد وگفت: در این زمینه نشست های کاری مشترکی با مسئولان گروه صنعتی ملی خواهیم داشت.
وی همچنین با اشاره به تغییرات صورت گرفته در مدیریت ارشد صندوق بازنشستگی و گروه صنعتی ملی، این تغییرات را در پیشبرد اهداف کلان صندوق بازنشستگی و به تبع آن گروه صنعتی ملی مفید و موثر ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم با حضور دکتر تقی زاده، صندوق بازنشستگی کشوری بتواند خدمات ارزنده ای را به بازنشستگان عزیز ارائه کند و گروه صنعتی ملی نیز با مدیریت مهندس صادقی در مسیر شکوفایی گام بردارد.

انضباط مالی و سلامت کاری دو شاخص عمده فعالیت صندوق بازنشستگی
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات و برنامه های جدید تقی زاده در مجموعه صندوق بازنشستگی گفت: انضباط مالی و سلامت کاری دو شاخص عمده فعالیت در صندوق بازنشستگی است و امیدواریم شرایط به وجود آمده در صندوق با جدیت استمرار داشته باشد.

اولین کفش هایم برای سالها تنها کفش ملی بود
وی با  بیان اینکه از دوران ابتدایی کفش ملی استفاده می کردم، گفت: اولین کفشهایم در طول سالها تنها کفش ملی بود، معتقدم کفش ملی، غیرت ملی، اعتماد ملی، وحدت ملی و عشق به این ملت و آب و خاک وعلاقه به پیشرفت ایران را در ذهن تداعی می کند.

شعار پدرهمسرم این بود: کفش فقط کفش ملی و ماشین فقط پیکان!
نماینده سابق مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در بیان خاطره ای از کفش ملی گفت: حاج سید مهدی طیبی، پدر همسرم، سالها پیش از وصلت، وقتی هنوز نوجوان بودم و تنها نسبت فامیلی با ایشان داشتیم همیشه شعارش این بود که کفش فقط کفش ملی و ماشین هم فقط پیکان! در واقع این دو کالای ایرانی همیشه برایش قابل اعتماد بودند و تا آخرعمرهم به این شعار پایبند ماند و نه کفشی به جز ملی پوشید و نه ماشینی جز پیکان سوار شد.

تولید ملی تیری به چشم دشمنان این آب و خاک است
ملک محمدی با تاکید بر اینکه باید باور کنیم سرمایه گذاری داخلی زمینه اشتغال جوانان را فراهم می کند گفت: هر حرکت تولیدی در داخل کشور، تیری زهر آلود به چشم دشمنان است و اگر این تولید انبوه واستراتژیک باشد حتی فراگیرتر از موشکی است که به دشمن شلیک می کنیم، در واقع با خوداتکایی دیگر لازم نیست نگران استکبار جهانی باشیم.
وی با یادآوری شعار بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: در صورتیکه ما به مردممان خدمت کرده و برای جوانانمان اشتغال ایجاد کنیم با اعتمادی که میان حکومت و ملت به وجود می آید قطعا آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند؛ مرگ بر آمریکا یعنی حمایت از تولید ملی یا به عبارت دیگر حمایت از تولید ملی یعنی مرگ بر آمریکا، در نهایت ایجاد اشتغال برای جوانان همان شعارمرگ بر اسرائیل است.

شما مخاطبين عزيز سایت کفش چابک از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت کفش چابک


لینک کوتاه مطلب

http://chabokshoes.ir/?p=41

برچسب ها

مطالب مشابه