Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مجمع عمومی شرکت مدیریت و توسعه ملی برگزار شد

۲۹ تیر ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين سایت کفش چابک در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

با حضور اکثریت صاحبان سهام و اعضای هیات رییسه، جلسه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مدیریت توسعه ملی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، در این مجمع آیدین مولازاده، عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی به عنوان رییس، شهره احمدپور و حمید صباغی به عنوان ناظر و حمید رضایی به عنوان منشی جلسه حضور داشتند و پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی و مصوب شرکت،گزارش عملکرد مدیریت و توسعه ملی به استحضار هیات رییسه و حاضران در نشست رسید.

عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی:
هدف صندوق بازنشستگی ارائه خدمات بهتر به بازنشستگان است

آیدین مولازاده در این نشست ضمن تشکر از زحمات صورت گرفته در شرکت مدیریت و توسعه ملی تاکید کرد: لازم است این شرکت پویایی بیشتری را در زمینه به انتفاع رساندن املاک کفش ملی در سراسر کشور داشته باشد.
رییس مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت و توسعه ملی با اشاره سیاست مصوب صندوق بازنشستگی در زمان مدیریت فعلی آن، گفت: خواست جناب آقای دکتر تقی زاده خروج صندوق بازنشستگی از بنگاه داری صرف و ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر به بازنشستگان محترم است،ما هم باید از تمام ظرفیت های خود برای نیل به این هدف استفاده کنیم.

شرکت های گروه صنعتی ملی به برنامه راهبردی جامع نیاز دارند

عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی در ادامه با اشاره به اهمیت ارائه برنامه میان مدت و کوتاه مدت در پیشبرد اهداف گروه گفت: شرکتهای زیر مجموعه گروه صنعتی ملی نیازمند یک برنامه راهبردی جامع هستند و در همین راستا ضروری است شرکت مدیریت و توسعه ملی نیز برنامه راهبردی خود را ظرف یک ماه به ویژه برای تعیین تکلیف زمین های مازاد ارائه کند تا از آنها حداکثر استفاده در جهت ارائه خدمات به بازنشستگان محترم شود.
وی حضور در بازارهای جهانی و توجه به حوزه بین الملل را از اهداف بسیار مهم گروه صنعتی ملی در سال جاری برشمرد و گفت: در تدوین استراتژی فروش در سال مالی جدید، باید نگاه ویژه ای به بازارهای بین المللی به خصوص کشورهای همسایه داشته باشیم و شرکت مدیریت و توسعه ملی نیز لازم است که ورود جدی و ویژه در این بخش داشته باشد.

مدیرعامل شرکت مدیریت و توسعه ملی:
کفش ملی و شرکت توسعه ملی می توانند از ظرفیتهای یکدیگر استفاده کنند

حمید رضایی، مدیر عامل شرکت مدیریت و توسعه ملی نیز در این نشست با تاکید بر اینکه ظرفیت اصلی شرکت کفش ملی به فروشگاه های آن است گفت: بسیاری از فروشگاه های کفش ملی مدتهاست نیاز به بازسازی دارند؛ شرکت توسعه ملی می تواند انجام این امور را برعهده داشته باشد و این حرکت سود دوسویه خواهد داشت چرا که عایدی شرکت توسعه نیز متعلق به گروه است.

مدیرمالی گروه صنعتی ملی:
شرکت مدیریت و توسعه ملی تنها متکی به کفش ملی نباشد

شهره احمد پور، عضو ناظر مجمع عمومی شرکت مدیریت و توسعه ملی نیز در این نشست با بیان اینکه ظرفیت های این شرکت بسیار بالاست گفت: از زحماتی که همکاران ما در شرکت مدیریت و توسعه ملی کشیده اند تشکر می کنم، اما قطعا کارهای زیادی هست که همچنان می توان در این شرکت انجام داد.
وی در ادامه گفت: امیدوارم برنامه های شرکت مدیریت و توسعه ملی تنها معطوف به کفش ملی نباشد و چشم اندازهای دیگری را هم برای درآمد زایی تعریف کند.
مدیرمالی گروه صنعتی ملی با اشاره به سود شرکت مدیریت و توسعه ملی تاکید کرد: سودآوری این شرکت قابل تقدیر است اما معتقدم توسعه ملی می تواند چند برابر امروز عایدی داشته باشد و امیدواریم ما یک مدیریت و توسعه پویاتر داشته باشیم.

در پایان مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت و توسعه ملی مقرر شد:
وضعیت املاکی که مشکل حقوقی دارند نهایت ظرف سه ماه بررسی و تعیین تکلیف شود و شرکت نسبت به ارائه برنامه های متناسب با وظایف و اختیارات خود با نگاه ویژه در امور بین الملل و بهره مندی حداکثری از املاک و مستقلات موجود اقدام کند.

همچنین مقرر شد که طبق سنوات قبل نود درصد سود انباشته شرکت بین صاحبان سهام تقسیم شود .

شما مخاطبين عزيز سایت کفش چابک از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت کفش چابک


لینک کوتاه مطلب

http://chabokshoes.ir/?p=17

برچسب ها

مطالب مشابه