Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مجمع عمومی سالانه شرکت کفش ملی برگزار شد

۲۹ تیر ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين سایت کفش چابک در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کفش ملی روز شنبه ۱۶ تیرماه جاری با حضور اکثریت سهامداران برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی،کفش ملی بعنوان یک شرکت بزرگ بازرگانی امسال نیز مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذکرشده را به سمع سهامداران رساند.

در این نشست، آیدین مولازاده به عنوان رییس مجمع، شهره احمد پور و حمید صباغی ناظر و امیر اشکوری به عنوان منشی جلسه معرفی شدند و پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پخش سرود ملی کشورمان با استقرار هیات رییسه مجمع، حسابرس و بازرس قانونی شرکت گزارش خود را درباره فعالیت های انجام شده در شرکت ارائه کرد و اعضای هیات مدیره کفش ملی درباره مفاد آن به هیات رییسه مجمع توضیح دادند.

سلیمی:
بالاترین سود آوری های کفش ملی با قرار دادهای امانی بوده است

ابراهیم سلیمی، عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی با بیان اینکه خرید امانی حاشیه امنیت بیشتری را برای کفش ملی ایجاد می کند گفت: ما سالهایی را داشته ایم که کفش ملی ۱۶ میلیارد تومان سود توزیع کرده است و اتفاقا در آن سالها بیشترین خرید های کفش ملی به صورت امانی بوده است، ما امروز در تبریز و بسیاری دیگر از نقاط کشور تولیدکنندگان خوبی داریم که باید در راستای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی حضور آنها را در محصولات کفش ملی پر رنگ کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: ان شاء الله همه ما دست به دست دهیم تا بتوانیم برای اعتلای شرکت کفش ملی گام برداریم.

کارگر:
خریدهای مناسب باعث فروش خوب سه ماه اخیر شده است

محمد کارگر،رییس هیات مدیره شرکت کفش ملی با تاکید بر اهمیت خریدهای خوب در بالابردن فروش شرکت، تاکید کرد: خوشبختانه با خریدهای خوبی که داشته ایم توانستیم در سه ماه اخیرفروش خوبی داشته باشیم.
وی همچنین تاکید کرد: بار مالی ارزش افزوده برای شرکت بسیار زیاد است چرا که ما ۹ درصد ارزش افزوده را هم موقع خرید پرداخت می کنیم و هم موقع فروش لذا به دنبال راهکاری هستیم که در چرخه تامین و عرضه کالا بتوانیم تنها یکبار ارزش افزوده پرداخت کنیم.

صباغی:
سیاست های صندوق بازنشستگی و آتیه صبا خرید قطعی را نفی می کند

حمید صباغی، عضو ناظر مجمع شرکت کفش ملی با تاکید بر اینکه در تنظیم قراردادها باید به جنبه های مختلفی توجه داشت، گفت: سیاست های صندوق بازنشستگی و آتیه صبا خرید قطعی را نفی می کند و این نوع قرارداد تنها در صورت استثنایی بودن محصول و تضمین فروش آن توجیه پذیر است.

عضو ناظر مجمع عمومی سالانه شرکت کفش ملی در ادامه گفت: یکی از موضوعاتی که به کفش ملی لطمه وارد می کند خروج نقدینگی از چرخه کفش ملی با خریدهای قطعی است و قطعا تصمیم گیری درباره نوع قراردادها در کفش ملی نیاز به یک سامان دهی و ضابطه دارد.

کفش ملی برای بودجه نویسی نیاز به یک برنامه دقیق مصوب دارد

صباغی همچنین درباره نحوه بودجه نویسی در شرکت کفش ملی و اعداد و ارقام اعلامی نیز تاکید کرد: بودجه نویسی باید بر اساس یک بنچ مارک و برنامه مصوب باشد، اما متاسفانه درکفش ملی برخی موارد بودجه ای لازم رعایت نشده است، البته قطعا می دانیم که شاخص های بازار نیز در بودجه نویسی تاثیر دارد اما لازم است یک بازنگری اساسی در بودجه نویسی شرکت صورت گیرد.

مولازاده:
نظر صندوق بازنشستگی و وزارت رفاه بر ارتقاء و توانمند سازی کفش ملی است

آیدین مولازاده،عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی نیز در این نشست ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته در شرکت کفش ملی با اشاره به اهمیت این نشان تجاری گفت: خوشبختانه نظر وزارت کار و همچنین صندوق بازشستگی بر حفظ و ارتقای کفش ملی بوده و این نگاه مثبت ،فرصت خوبی برای رشد این نشان فراهم آورده است.
رییس مجمع عمومی سالانه کفش ملی در ادامه گفت: همه می خواهند کفش ملی تقویت شده، قدرت پیدا کند و برای آن فضاهای مالی و بازار جدید ایجاد شود تا به اقتداری که در گذشته داشته است، بازگردد.

مولازاده با تاکید بر اینکه اموال کفش ملی متعلق به بازنشستگان است گفت: اینجا امانتی است که در اختیار ما قرار گرفته و هر گونه تخلف در آن خط قرمز صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران آن است.

عملکرد ضربتی تیم مالی بسیار ارزنده بود

وی با تقدیر به تلاشهای شبانه روزی تیم مالی گروه و شرکت کفش ملی برای به روز رسانی اطلاعات مالی در مجموعه تاکید کرد: به جرات می توانم بگویم تلاشهای صورت گرفته و عملکرد ضربتی در این حوزه شرکت را از بروز یک مشکل بزرگ نجات داد و ما را به مرحله ای رساند که خوشبختانه توانستیم در موعد مقرر مجمع عمومی سالانه را برگزار کنیم.

مولازاده همچنین با اشاره به سیاستهای ۱۹ گانه ابلاغی از سوی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در ابتدای سال جاری این سیاستهای اقتصادی ابلاغ شد و عمل به آن می تواند شرکتهای زیرمجموعه صندوق را نه تنها از مشکلات فعلی برهاند بلکه موجب رشد و اعتلای بیش از پیش آنها شود.

رییس مجمع عمومی سالانه شرکت کفش ملی با تاکید بر اهمیت نام و نشان کفش ملی در تاریخ تولید کالای ایرانی افزود: توسعه و افزایش تولید ملی از طریق این نام پر سابقه باید مورد توجه و اهتمام جدی باشد.

امروز ژنرالها در راس کفش ملی هستند

عضو هیات مدیره گروه صنعتی ملی، حضور مدیرعامل جدید را فرصتی طلایی برای کفش ملی دانست و گفت: شکر خدا امروز ژنرالها در راس گروه صنعتی ملی و صندوق بازنشستگی قرار دارند و باید این رویداد مبارک را ارج نهاد.

احمدپور:
همه گان گزارش بودجه نویسی سنوات پیش از ۹۶ کفش ملی را گنجیه آموزشی می دانستند

شهره احمدپور، مدیر مالی گروه صنعتی ملی نیز در این نشست با بیان اینکه اصولا باید در بودجه نویسی استراتژی و برنامه شرکت را به ریال تبدیل کرد،گفت: بودجه ما در سنوات پیش از ۹۶ به قدری کامل تنظیم می شد که حتی گفته شد گزارش گروه صنعتی ملی را باید به عنوان یک گنجینه بودجه نویسی برای آموزش سایر شرکتها در معرض نمایش قرار داد.

عضو ناظر مجمع عمومی سالانه کفش ملی با بیان اینکه کلان سیاستهای بودجه را مدیرعامل اعلام می کند،گفت: وظیفه ما این است که این استراتژی ها را به عدد تبدیل کنیم.

این که مدیر عامل صندوق بازنشستگی روز کارگر به کفش می آید یعنی نگاه ویژه ای به آن دارد

مدیر مالی گروه صنعتی ملی با اشاره به حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در کفش ملی تاکید کرد: این که دکتر تقی زاده شخصا روز کارگر در کفش ملی حضور پیدا کردند نشان دهنده نگاه ویژه ای است که صندوق بازنشستگی و شخص ایشان به کفش ملی دارند.

عضو هیات مدیره کفش ملی:
باید استقلال شرکتها به رسمیت شناخته شود

علیرضا رجب زاده، عضو هیات مدیره شرکت کفش ملی با اشاره به اینکه گاهی هیات مدیره کفش باید پاسخگوی مواردی باشد که در تصمیم گیری برای انجام آن به هیچ عنوان دخیل نبوده است، گفت: باید رویه ای اتخاذ شود که استقلال شرکتها را به رسمیت بشناسند و اینگونه نباشد که هیات مدیره در مواردی ناگزیر به پاسخگویی شود که در اتخاذ آن هیچ دخالتی نداشته است.

وی در بیان مثالی در این زمینه گفت: دست کم در انتخاب نرم افزار که اکنون ایراداتی برآن وارد است، هیات مدیره دخیل نبوده و تنها تابع دستور مدیرعامل وقت گروه عمل کرده است.
رجب زاده همچنین تاکید کرد: خوب است برای پاسخگویی بهتر، مسئولیت و اختیارات هیات مدیره یکسان باشد.

گفتنی است در پایان مجمع سالانه شرکت کفش ملی مصوبات مهم و تکالیف تعیین شده به این شرح اعلام شد:

• وضعیت کالاهای رسوبی حداکثر ظرف مدت یک ماه مشخص شده و تعیین تکلیف شود.
• بررسی نقایص سیستم ERP و اصلاح و بروز رسانی نرم افزارهای شرکت کفش ملی.
• وضعیت هیات مدیره و ترکیب آن با عنایت به گزارش حسابرسی اصلاح شود.
• ارائه گزارش عملکرد معاونت راهبردی ظرف مدت ده روز در خصوص بودجه سال گذشته
• آخرین وضعیت فروش و سوددهی فروشگاههای کفش ملی در سراسر کشور بررسی و نسبت به بروزرسانی این اطلاعات اقدام شود.

شما مخاطبين عزيز سایت کفش چابک از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت کفش چابک


لینک کوتاه مطلب

http://chabokshoes.ir/?p=15

برچسب ها

مطالب مشابه