Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

راهنمای بتل پس فورتنایت [هفته نهم و دهم]

۲۸ شهریور ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين سایت کفش چابک در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

در هفته نهم و دهم بتل پس فورتنایت چالش های بیشتری مربوط به ماشین های گلف و مجسمه ها وجود دارد و در ادامه شما تبدیل به یک نسخه جدید و سه بعدی از قارچ خور می شوید.

هفته نهم

  • دریافت ۱۵۰,۰۰۰ تریک پوینت در یک کالسکه خرید یا ATK: این چالش شباهت زیادی با جایزه های Insane Stunt Bonus در سری بازی های GTA دارد .برای کسب امتیازهای Trick Point فقط باید سوار یک کالسکه یا ماشین گلف شوید و از روی تپه های بلند بپرید. هر چقدر زمان بیشتری در هوا معلق بمانید امتیاز بیشتری می گیرید و سریع تر چالش را به پایان می رسانید در شکل زیر نقشه تمام ماشین های گلف مشخص شده است.

  • دنبال کردن نقشه گنج در Shifty Shafts: باز هم یک نقشه گنج دیگر. این نقشه شما را به یک سری تپه کنار هم و یک درخت راهنمایی می کند. مکان گنج در نقشه زیر مشخص شده است.

  • پیدا کردن ۷ مجسمه سر: در این سری از بتل پس در اطراف مپ ۷ مجسمه سنگی موآی قرار گرفته است و شما فقط باید به این مجسمه ها نزدیک شوید تا چالش را به پایان برسانید. معمولا همیشه در اطراف این مجسمه ها صندوقچه هایی قرار گرفته بنابراین بهتر است از همان آغاز بازی اطراف یکی از آنها فرود بیایید.

  • چالش مخفی هفته نهم: در بک گراند آزاد شده پس از کامل کردن همه چالش ها شما به سمت پل آهنی موجود در دنیای بازی هدایت می شوید. ستاره مخفی در جنوب شرقی پل قرار گرفته است.

هفته دهم

  • پیدا کردن تکه های پازل: در این هفته در دنیای بازی و اکثرا در انباری ها چند تکه پازل قرار گرفته و شما باید ۷ عدد از این تکه ها را پیدا کنید. تصویر پایین مکان تمام این پازل ها را نشان می دهد.

  • خوردن ۲۰ قارچ یا سیب: قارچ و سیب از اشیای جدید در بازی هستند که می توانند شیلد و جان شما را پر کنند و اکثرا در جنگل ها قرار دارند. برای خوردن قارچ می توانید به Shifty Shafts و برای خوردن سیب می توانید به اطراف Dusty Divot بروید. فقط دقت کنید که جان یا شیلد شما پر نباشد.

بعد از به اتمام رساندن تمام چالش های هفته دهم بک گراندی آزاد می شود که مکعب بنفش جدید درون مپ را نشان می دهد. به نظر می رسد مکعب قرار است باعث تغییرات شدیدی شود که احتمالا برای فصل بعدی بتل پس در دنیای بازی اتفاق خواهد افتاد.

شما مخاطبين عزيز سایت کفش چابک از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت کفش چابک


لینک کوتاه مطلب

http://chabokshoes.ir/?p=486

برچسب ها

مطالب مشابه