Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

بازدید مدیرعامل صندوق بازنشستگی و گروه صنعتی ملی از نمایشگاه کفش تبریز

۷ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر

سلام خدمت مخاطبين سایت کفش چابک در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

در نخستین روز از نمایشگاه بین المللی صنعت کفش تبریز، جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و نادر صادقی، مدیرعامل گروه صنعتی ملی از نمایشگاه کفش تبریز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و  امور بین الملل گروه صنعتی ملی در این بازدید تقی زاده و صادقی در گفتگو با برخی تولید کنندگان کفش تبریز در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

کفش تبریز نیاز به حمایت کارشناسانه دارد

تقی زاده در این دیدار با تاکید بر لزوم حمایت از کفش تبریز گفت: خوشبختانه انگیزه و پویایی خوبی در صنعت کفش تبریز وجود دارد و چنانچه حمایت کارشناسانه از آن وجود داشته باشد می تواند با استفاده از ظرفیت هایی نظیر کفش ملی به قطب اول صنعت کفش در منطقه تبدیل شود.

توسعه کفش ملی و کفش تبریز در یک راستاست
صادقی نیز در جریان این بازدید با اشاره به اینکه تبریز خاستگاه صنعت کفش ایران است، گفت: از آنجایی که تامین کنندگان مهم ما در گروه صنعتی ملی تولید کنندگان تبریزی هستند توسعه کفش ملی و کفش تبریز را همسو و در یک راستا می بینیم لذا بسیار خرسندم که امروز می بینم تامین کنندگان ما با قدرت و انگیزه بالا در این نمایشگاه حضور دارند.
گفتنی است بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش ایران در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد و متخصصان و علاقمندان به این صنعت از سوم تا ششم مرداد ماه از این نمایشگاه بازدید کردند.

شما مخاطبين عزيز سایت کفش چابک از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت کفش چابک


لینک کوتاه مطلب

http://chabokshoes.ir/?p=35

برچسب ها

مطالب مشابه